Vázací pásky a spony

Vázací pásky využijeme při svazování (zajišťování) zboží při přepravě, ať už paletového i kusového balení, tak i svázání několika malých zásilek dohromady.

Nabízíme Vám tyto druhy vázacích pásek:

  1. vázací pásky ocelové
  2. modernější PES pásky (polyesterové)
  3. PP pásky (polypropylenové)

Příslušenství k vázacím páskám

Všechny jsou vhodné pro strojní i ruční páskování. Spojování vázací pásky provádíme teplým svárem nebo sponou (plech, drát, plast – podle typu pásky). Na všechny nabízené typy pásek u nás samozřejmě seženete i veškeré potřebné příslušenství (páskovače, odvíječe atd.).

PP pásky (Polypropylenové vázací pásky)

PP pásky

PP pásky jsou vhodné pro ruční i strojní páskování. Jsou odolné proti chemikáliím a mají nízkou hmotnost a vysokou pevnost. Mají zaoblené hrany – nižší riziko zranění při manipulaci. Spojení pásky se provádí teplým svárem nebo sponou (plast, plech).

PES pásky (Polyesterové vázací pásky)

PES pásky

PES pásky jsou vhodné pro páskování extrémně těžkých nákladů, mají tvarovou paměť a lze je dotáhnout i po zapáskování během přepravy. PES pásky jsou šetrné k páskovanému zboží (jsou měkké a díky tomu nepoškrábou povrch). Spojení provádíme ocelovou drátovou sponkou.

Ocelová vázací páska

Ocelové pásky se vyznačují vysokým zajištěním materiálu při přepravě a manipulaci. Využívají se převážně pro páskování velmi těžkých materiálů. Při páskování ocelovými vázacími páskami nepotřebujete žádné spony - práce je tak snadnější a rychlejší.