Služby

Poradenství, návrh konstrukce, vzorkování

Poradenství, návrh konstrukce, vzorkování

Rádi Vám poradíme jak nejlépe zabalit Váš výrobek. Doporučíme Vám nejvhodnější typ konstrukce a nejvhodnější materiál pro zabalení Vašeho výrobku s ohledem na způsob skladování a přepravy. V případě potřeby vyrobíme vzorky navrhovaného obalu na odzkoušení rozměrů a kvality použité lepenky. Po jejich odsouhlasení Vám zašleme cenovou nabídku. Pro její tvorbu potřebujeme znát následující:

  • Požadované vnitřní rozměry
  • Druh a kvalita vlnité lepenky
  • Konstrukce
  • Množství

Realizace obalu na míru

Realizace obalu na míru

Veškeré krabice a obaly Vám vyrobíme na míru dle Vašich požadavků a potřeb v co nejkratším možném čase (záleží na dostupnosti zvolené kvality vlnité lepenky a momentální naplněnosti výroby). U krabic s potiskem Vám dodáme tiskový náhled k odsouhlasení. Zajistíme výrobu a následné uskladnění tiskových a výsekových nástrojů. Krabice a obaly vyrábíme z vlnitých lepenek, při jejichž výrobě je použito až dvou třetin recyklovaného papíru. Vzniklý obal je plně recyklovatelný.

Doprava

Doprava

Zajistíme dopravu našich výrobků po celé ČR i mimo ni. K dopravě využíváme naše rozvozové automobily nebo využíváme sběrné služby s dodáním zásilky do 24 hodin od jejího převzetí. Veškeré zboží standardně expedujeme na vratných paletách EUR.