Ostatní

Pro bezpečnou manipulaci a skladování je důležité zboží v krabici pevně a bezpečně zafixovat, případně vyplnit volný prostor v krabici. Součástí naší nabídky fixačních produktů jsou nejen jednoduché proložky a mřížky z lepenky, ale například také papírová, voštiny či fixační prvky z PUR pěny nebo z vlnité lepenky.

Fixační prvky z vícevrstvé vlnité lepenky

Jedná se o různě naprofilované, bigované a nasekané prvky z vícevrstvé vlnité lepenky sloužící pro fixaci produktu nepravidelného tvaru.

Fixační prvky z PUR pěny

Z PUR pěny lze vyřezat libovolné tvary jejichž kombinací a případně lepením docílíme požadovaného tvaru fixačního prvku. Lze zvolit několik hustot a barev pěny.

Voštiny

Voština je cenově dostupná a ekologická výplň (vyrobeno z recyklovaného papíru). Používá se na vyplnění větších prostorů v krabicích i jako pevný proklad (vysoká pevnost v tlaku daná šestibokou strukturou materiálu).

Polystyrenová výplň (Flo-pak)

Jedná se o sypkou a pružnou výplň (tvarovaný polystyren – kroužky, esíčka, oválky atd.), Flo-pak je vhodný pro vyplnění volného prostoru kolem zboží při zasílání ve větším obalu než je zboží přispívá k ochraně před vibracemi a před nárazy. Je odolný vůči vlhku, přenosu vůní a zápachu. Je 100% recyklovatelný (biologicky rozložitelný materiál). Dá se využít k opětovnému použití.

Papírová vlna

Jedná se o nařezanou a zvlněnou vlnitou lepenku vhodnou pro vyplnění volného prostoru kolem zboží při zasílání a skladování. Přispívá k ochraně před vibracemi a před nárazy. Dá se využít k opětovnému použití. Vyrobeného z 100% recyklovaného papíru (použité kartony a krabice)

Flo-pak balení
Flo-pak bílý
Flo-pak zelený
Voština
Fixační prvky z PUR pěny
Papírová vlna