Kartonové proklady a mřížky

Kartonové proklady a mřížky

Je důležité nejen zvolit správný typ krabice ale i správný typ ochrany jednotlivých produktů ve společném balení. Součástí naší nabídky jsou nejen paletové proklady ale i jednoduché proklady a mřížky z vlnité lepenky. Jejich použitím zabráníte vzájemnému poškození produktů při transportu, manipulaci a skladování.

Paletové proklady

Paletové proklady používáme na oddělení jednotlivých vrstev krabic na paletě – tím zlepšíme celkovou pevnost a stabilitu paletového balení. Dále je lze použít na proložení jednotlivých produktů na paletě – tím zabráníme jejich vzájemnému poškození. Proklady vyrábíme z třívrstvé nebo pětivrstvé vlnité lepenky.

Proklady

Proklady oddělují jednotlivé vrstvy produktů ve společném balení. Mohou být i bigované, čímž se vytvoří místo ohybu a z obyčejné proložky se stane variabilní proklad pro lepší ochranu a fixaci produktu v krabici. Proklady vyrábímez třívrstvé nebo pětivrstvé vlnité lepenky.

Mřížky

Mřížky oddělují jednotlivé produkty v krabici a chrání je proti vzájemnému poškození. Ideální řešení pro hromadné balení zboží, které by se jinak muselo balit samostatně(sklo, elektrosoučástky, přesné díly atd.). Mřížky dodáváme v rozloženém i složeném stavu a vyrábíme je z třívrstvé nebo pětivrstvé vlnité lepenky.